Лінійка горілки ТМ Незалежна: чистий смак незалежності

12.07.2018

Горілка – незмінний атрибут українського застілля. За старих часів це був заткнутий кукурудзяним качаном бутель самогону, у наш час – пляшка хорошої горілки. Знаючи, як цінують українці якісні спиртні напої, у 2016 році до 25-річчя святкування Дня Незалежності України наше підприємство випустило нову лінійку алкоголю традиційно високої якості – горілку ТМ Незалежна.

ТМ Незалежна представлена ​​горілками «Справжня» та «Улюблена» та виготовляється в об’ємі 0,5 л, 0,25 л і 0,1 л. Бездоганну якість алкоголю підкреслює лаконічний дизайн горілчаної пляшки. Історичний факт: старовинне українське слово «оковита», яким колись називали горілку в Україні, походить від латинського словосполучення «aqua vitae», що в перекладі означає «вода життя».

Люботинська горілка ТМ Незалежна – гідний продукт для гурманів і цінителів

Ми з величезною відповідальністю ставимося до якості продукції, що має настільки горду назву. У розробленій нашими технологами рецептурі міцного напою:

  • збережені кращі традиції знаменитих українських винокурень;
  • застосовуються новітні технології купажування (змішування води зі спиртом) і фільтрації, у тому числі фільтри, що містять срібло і платину;
  • використовуються високоякісні натуральні інгредієнти, такі як виготовлений із добірної пшениці спирт «Люкс», видобута із глибоководного артезіанського джерела чиста вода, а також поліпшуючі смакові якості горілки білий цукор і лимонна кислота.

Люботинська горілка ТМ Незалежна «Улюблена» і «Справжня» увібрала в себе вільні простори безкрайніх українських полів, всю глибину безхмарного блакитного неба, що розкинулось над ними, тепло спекотних променів літнього сонця. Коротко про горілку ТМ Незалежна можна сказати наступне – вона:

  • приваблює своєю абсолютною прозорістю і легким блиском;
  • зачаровує характерним, яскраво вираженим приємним горілчаним ароматом;
  • полонить чистим і надзвичайно м'яким смаком;
  • підкорює рівним, «умиротвореним», з тонкими злаковими нотками післясмаком.

Про те, що виготовлена нашим заводом продукція ТМ Незалежна охарактеризована як якісна, дійсно хороша горілка свідчать відгуки споживачів і професійних дегустаторів. Крім цієї торгової марки, до сегменту люботинського високоякісного алкоголю належить горілка ТМ White Tiger, PRESTIGE, Золотий стандарт, Преміум.

Секрети горілчаних гурманів: як пити хорошу горілку

Хороша якісна горілка вимагає належного ставлення, доповнення і душевної компанії. Тільки так можна отримати максимум задоволення від її вживання. Напій потрібно обов'язково охолодити до 8-10 ° С, наливати в горілчані чарки місткістю не більше 50 г, пити потроху, закушуючи солонуватою ситною їжею. Ідеальним гастрономічним доповненням до горілки буде червона або чорна ікра, солона і копчена риба, мариновані гриби, квашена капуста і, звичайно ж, знаменитий солоненький огірочок. Якщо вам потрібно запивати горілку, то найкращий варіант у цьому випадку – підсолений томатний сік.

Елітний алкоголь оптом від Люботинського заводу «Продтовари»

Наше підприємство пропонує купити алкоголь від виробника оптом за вигідними цінами. Ми виготовляємо великий асортимент відповідаючої вимогам ДСТУ горілки (понад 15 лінійок), міцні настоянки з перцем і зі смаком віскі, фруктові вермути і трав'яні бальзами. Уся продукція проходить суворий контроль якості, має відмінні органолептичні показники і користується споживчим попитом.

Горілка оптом реалізується нашим заводом через дистриб'юторську мережу, що має представництва у всіх містах України. Оптові закупівлі алкоголю у виробника дозволяють уникнути зайвих витрат, оскільки при цьому ви не переплачуєте за послуги посередників. Ми готові запропонувати оптимальні умови співпраці будь-якій українській або зарубіжній компанії. Зв'яжіться з менеджером із відділу продажів підприємства або нашим регіональним дистриб'ютором. Він відповість на ваші запитання, а при необхідності надасть прайс горілки з актуальними цінами.