Які заводи лікеро-горілчаної продукції в Україні вийшли на гідний рівень

13.06.2019

Святкове застілля в Україні не обходиться без спиртного. Вживання алкоголю було і залишається національною традицією. Українці люблять випити у свята, під час відпочинку, особливо на природі, в добрій компанії. Колись наші предки гнали самогон, тепер його замінили інші міцні напої. За даними Держстату, у 2018 році в Україні вироблено близько 12,8 млн дал горілки.

 

Який вітчизняний лікеро-горілчаний завод заслуговує на увагу споживачів

Українська горілка вважається однією з кращих на пострадянському просторі. Крім великих компаній, якісний продукт випускає і чимало локальних підприємств. Яскравим прикладом такого вітчизняного виробника є горілчаний завод «Продтовари», який знаходиться в Харківській області у м. Люботин. У 1991 році на цьому підприємстві була випущена перша партія міцного напою, в даний час в активі заводу:

  • більше 20 торгових марок горілки;
  • гіркі настоянки (перцівки);
  • трав'яні бальзами;
  • фруктові вермути на коньяку;
  • продукція в категорії Private label.

 

На цьому лікеро-горілчаному заводі продукція проходить суворий контроль якості, що не може не дати позитивного результату. Наприклад, у 2016 році спеціалізований онлайн-ресурс ГОРІЛЧАНИЙ РЕДАКТОР високо оцінив люботинський горілку ТМ White Tiger, присвоївши їй підсумкову рейтингову оцінку 9,72 бала (за 10-бальною шкалою). Також слід зазначити, що підприємство постійно розвивається, активно впроваджує нові технології, щороку пропонує споживачам цікаві новинки продукції.

 

Чим приваблива продукція лікеро-горілчаного заводу «Продтовари»

Лікеро-горілчана продукція люботинського заводу:

  • представлена в широкому асортименті;
  • має відмінну якість;
  • привертає увагу стильним і яскравим дизайном упаковки;
  • реалізується за доступною ціною.

 

На заводі встановлено імпортне обладнання, він працює за стандартами ISO і НАССР, має свою лабораторію, три спиртових сховища, складський комплекс і парк вантажного автотранспорту. Для виробництва продукції використовується спирт тільки категорії «Люкс», вода з 850-метрової артезіанської свердловини і натуральні компоненти – мед, білий цукор, глюкоза, кислота лимонна і бурштинова, фруктоза, спирти ароматні власного виготовлення. Виготовляється вона як за класичними, так і за унікальними, розробленими технологами заводу, рецептами. Для деяких видів ЛГВ передбачена додаткова фільтрація сріблом і платиною.

На люботинському лікеро-горілчаному заводі ціна і якість продукції знаходяться в ідеальному балансі, а саме підприємство, без сумніву, працює на гідному рівні. Шукайте на полицях українських магазинів горілку ТМ White Tiger, Золотий стандарт, ICEBERG, PRESTIGE, Незалежна, Вільні хліба, Вільна і ви не будете розчаровані.