Наші бренди- цінності вище цін

Prestige
Краля
Любий край
Вільна
Спиртпром
Всеградська
Бальзам
Lubotinn
Преміум
White Tiger
Незалежна
П'яна хата
Z-Горілка
Золотий стандарт
Вільні хліба
Prestige New
Prestige Garden
Чинна
Iceberg

Наша історія-цінності вище цін

Я звичайна трудова людина, чесно живу і працюю в нашій вільній і незалежній Україні. Все, що у мене є, я маю завдяки особистій праці та підтримці моєї родини. Я пишаюся своєю працею і родиною. Цінності, закладені нашими батьками і дідами протягом багатьох поколінь, не можна купити ні за які гроші!

Lubotinn - цінності вище цін!

5перевагобрання продукції Lubotinn

Бездоганна якість,

заснована на традиціях, досвіді і відповідальності

Продукція підприємства завжди славилася чистотою і м'якістю, що робить її приємною для вживання. Дбайливе збереження старовинних рецептів і авторських розробок пов'язане з високим рівнем технологічності нашого підприємства, а використання натуральних інгредієнтів і високого контролю якості на всіх стадіях виробництва дозволяють випускати якісний, конкурентоспроможний продукт.

На підприємстві введена система управління якістю ДСТУ, ISO 9001:2008 та система управління безпекою харчових продуктів ДСТУ НАССР 4161-2003. Для виробництва продукції наше підприємство використовує тільки спирт «Люкс», що отримується зі спиртозаводів України з високими органолептичними та фізико-хімічними показниками.

Різноманіття смаків

велика лінійка брендів

Наше підприємство випускає більше 16 лінійок продукції, серед яких вимогливий споживач зможе вибрати те, що припаде йому до душі. Наше підприємство не стоїть на місці, щорічно радуючи споживача новими розробками наших технологів. Завдяки високому рівню сполучуваності компонентів, а також особливостям сучасного споживача, наша продукція відрізняється неперевершеною якістю та різноманітністю смаків.

Артезіанська вода -

запорука чистого та неповторного смаку

Водопостачання нашого підприємства здійснюється з власної, унікальної глибоководної 850 метрової свердловини. Слід зауважити, що свердловинами, глибиною понад 800 м володіє всього кілька підприємств України!

- для технологічного запасу води на території підприємства побудований резервуар об'ємом 150 м.куб. (Вежа Рожновського).

- підготовка води відбувається на двох ділянках за допомогою трьох установок обеззалізнення, установки іонного пом'якшення води (7шт), установка зворотного осмосу (Зшт). Все обладнання виробництва «GE Infrastructure Water Process. Technologies», США.

- фільтрувальне очисне відділення обладнано 18-ма пісочним фільтрами, заповненими кварцевим піском і 9-ма шести метровими вугільними колонами, завантаженими активованим вугіллям марок БАУ і КАУ. Виробнича потужність відділення більше 40 тисяч дал на добу. Для поліпшення органолептичних якостей продукції застосовується фільтрація з використанням дорогоцінних металів - срібла і платини.

Чиста артезіанська вода і сучасна система очищення з багатоступеневим контролем - запорука чистого і неповторного смаку!

Сучасні технології -

гарантія якості продукції

Наше підприємство дотримується головних принципів забезпечення гарантій якості: сучасні технології, ретельний вхідний і вихідний контроль сировини, кваліфікований персонал, інноваційні підходи до виробництва і дотримання традицій.

Розлив горілок, горілок особливих, настоянок гірких, вермутів і бальзамів здійснюється на п'яти сучасних лініях розливу, які укомплектовані високоточним обладнанням передових світових виробників марок Compass, Enoberg, Promec, Р.Е. Labellers, Sotemapack, Eurobeta, виробничою потужністю від 6 до 12 тисяч пляшок на годину кожна.

Лабораторія підприємства оснащена всім необхідним сучасним обладнанням: рефрактометрами PH Atogopal 1.2., колориметрами, газовими хроматографами, фотоколориметрами, PH-метрами, мілівольтметрами і забезпечена всією нормативною і технологічною документацією.

Три спиртових сховища обладнані цистернами з нержавіючої сталі, захищені від статичної електрики, мають громовідводи, автоматичні засоби пожежогасіння, вентиляцію та сигналізацію. Загальний обсяг спиртових сховищ - понад 100 тисяч дал. Для безперебійного забезпечення електроенергією підприємство має два окремих введення з різних підстанцій і резервне живлення від дизельного генератора потужністю понад 200 кВт.

Стабільну роботу підприємства забезпечують 350 виококваліфікованих робітників. Підприємство має власний автопарк з більш ніж 40 одиницями автотранспорту, окрему сучасну ремонтну базу, а також свій складський комплекс зі складами більше 3000 м.кв.

Визнання споживачів -

нагорода за відповідальну працю

Девіз нашого підприємства - «Цінності вище цін», тому поряд з використанням високоякісної сировини і сучасного обладнання, запорукою успішної роботи заводу є визнання споживачем результатів нашої праці. Щороку підприємство входить в ТОП-7 найбільших підприємств - виробників ЛГВ в Україні.

- ми цінуємо думку споживачів нашої продукції і постійно проводимо дослідження переваг, смаків і тенденцій ринку ЛГВ.

- ми зацікавлені в створенні в подальшому нових, цікавих продуктів, здатних прикрасити стіл наших покупців.

- ми з любов'ю ставимося до своєї продукції і з повагою до нашого споживача.

Наші новини